O NAS

Przekrocz Granicę Przyzwoitości. Przejdź na drugą stronę rozkoszy kulinarnych oraz poznaj nieprzyzwoicie zacne shoty i drinki.

Ugoszczeni zostaniecie tu nie tylko kulinarnymi specjałami, ale również klimatem i wystrojem — to magiczne miejsce, gdzie spotykają się zmysły. Przytulne, wyjątkowe loftowe wnętrze o niezapomnianym klimacie, gdzie sympatyczna atmosfera i muzyka zapewnią komfort spotkań towarzyskich i sprawią, że to będzie Twoje miejsce w stolicy.

Brzmi jak bajka… Właśnie takie doznania czekają Cię u nas.

Granica - o nas - wnętrze
Granica - o nas

Potrawy przyrządzane od podstaw z użyciem naturalnych i świeżych produktów zaspokajają nawet najbardziej wyrafinowane podniebienia a konkurencyjne ceny to tylko dodatek. Przez długi czas będziesz trwać w uniesieniu dla doskonałości i niezwykłości smaku naszych dań. Finezyjne drinki i shoty przygotowane przez naszych barmanów sprawią, że poczujesz się jak w ekstazie i uniesiesz się w nirwanie, w stanie doskonałej szczęśliwości.

Dlatego, gdy dopadnie Cię głód i będziesz miał ochotę na coś do picia, zajrzyj na ulicę Złotą 7, która mieści się w samym sercu Warszawy. Przyjdź i przekonaj się sam, tylko od Ciebie zależy czy zechcesz przekroczyć Granicę Przyzwoitości.

Granica - o nas - alkohole